שרון פנחס-גלר

לורד וגלית המקסימות,
עברנו לביתנו החדש לפני כשנתיים ולמרות הרצון העז בחידוש וכן עיצוב סלון שלנו לא הצלחתי לעשות זאת לבד. לא ידעתי בדיוק מה אני רוצה, מה יתאים ומאיפה בכלל להתחיל. האם בכלל כדאי ושווה להשקיע כשיש שלושה זאטוטים בבית… כי גם ככה כל הזמן מתלכלך…עד שפגשתי אתכן.

הקליק בינינו היה מהפגישה הראשונה. פגשתי בצמד מעצבות מלאות באנרגיה, יצירתיות, רעיונות חדשניים המגלות גמישות מלאה לצרכים שלי ושל בני הבית ומגלות אמפטיה לבלבול שבו הייתי שרויה.
הייתן קשובות לאורך כל הדרך, קיבלתן את השיגעונות שלי באהבה (ואני את שלכן: “את חייבת ראש של צבי צבעוני בפינת האוכל, פשוט חובה!”…. ואכן צדקתן, הוא מדהים).

הסלון שלנו עבר שדרוג מדהים, בפינת האוכל נעים וכיף לשבת… ובעצם כל שאר חלקי הבית מרגישים מיותרים כרגע…. כולנו נמצאים כל הזמן במרכז הבית. עשיתן את כל הדרך שלנו יחד במהירות, במקצועיות ובהקפדה על כל הפרטים. לא ויתרתן על מוצרים ובדים איכותיים ועל בעלי מקצוע מהשורה הראשונה וכל זאת תוך עמידה בדרישות שלי ש”יהיה מותאם לילדים”, “שיהיה פרקטי” ו”שיהיה קל לנקות” ולא פחות חשוב מכך, עמדתן  בתקציב שהוקצה לפרויקט עיצוב סלון שלנו .

תודה לכן על הכנסת צבע, אור וחמימות ללב ביתנו. היה לנו פשוט לעונג, וכבר חושבים על הפרויקט הבא (עיצוב חדר שינה ? חדר עבודה ? חדר הילדים?)
באהבה גדולה,
שרון פנחס-גלר