בתים מעוצבים

בתים מעוצבים הוא תחום מרתק, ולא רק בגלל העיצוב, אלא בעיקר בגלל מה שהוא עושה לחיים של אנשים.

אנשים קונים בית, דירה, משלמים סכום נכבד, לוקחים משכנתא, מתחייבים, והם רוצים לקבלת תמורה למחיר.

לאחר קניית הבית, אם הם לא נעזרים בשירות מעצבת פנים או מניעים תהליך של עיצוב בעצמם – תישאר הדירה עם מעטפת בית ריקה, ללא סטייל, חום ואווירה בייתית.

 

בתים מעוצבים מאפשרים לאנשים לשדרג את הנכס שקנו למקום מגורים, לסביבת חיים.

עיצוב בתים

 

אם אתם אוהבים את תחום עיצוב הבית, מוצאים את עצמכם בזמן הפנוי פותחים טלוויזיה על ערוץ עיצוב הבית, מקומכם איתנו.

הרשתות החברתיות, כמו פייסבוק ופינטרסט, מביאות תוכן רב דרך תמונות, קבוצות המוקדשות לעיצוב מסוגים שונים ואינפורמציה שזורמת בהן.

אנחנו מעדכנות את הבלוג ואת הרשתות החברתיות שלנו כך שתוכלו תמיד למצוא חומר חדש על עיצוב בתים, עיצוב דירות, מהפכים, “לפני” “אחרי” וכל מה שיעשה לכם חשק לעצב את ביתכם, וייתן לכם הרבה השראה.

בתים מעוצבים ודירות מעוצבות הוא תחום מאד מפותח במדינה, אין כמעט מישהו שלא חשב על האפשרות לשכור מעצבת פנים או מעצבת הום סטיילינג לבית שלו.

לכל לקוח הסגנון המסוים שהוא רוצה להעניק לביתו, החלומות והרצונות שהוא רוצה שיתממשו, וכמובן – התקציב אותו הוא מוכן להקדיש לפרויקט כזה.

אם תסתובבו קצת באתר, אנחנו מאמינות שתוכלו לראות את הערך המוסף שמביאה מעצבת ותחליטו את תרצו לעצב את ביתכם לבד או עם עזרה של בעל מקצוע.

אם זו הפעם הראשונה שאתם מעצבים את הבית, שווה שתקבלו השראה מאתרים שונים בתחום עיצוב הבית ואולי תקבעו שיחת היכרות עם מעצבת בתים.

אנחנו מזמינות אתכם לגלריית העבודות שלנו לראות בתים מעוצבים, עיצוב דירות, עיצוב סלונים, פינות אוכל חדרי שינה, משרדים ואפילו בתי ספר.

תהליך העיצוב יכול לקרות במספר פורמטים: תהליך קלאסי, של עיצוב הבית מההתחלה ועד הסוף, פורמט של ייעוץ בלבד, ואז הביצוע הוא באחריותכם, ופורמט של ימי קניות בלבד.

 

בתים מעוצבים מביאים הרמוניה לבית, רוגע, ומזמינים את הגרים בהם לחיים מעוצבים בסטייל.

[ssba]