הום סטייל

כשאנחנו אומרים הום סטייל או הום סטיילינג, למה בעצם אנחנו מתכוונים? מה בעצם ההבדל בין עיצוב פנים לבין הום סטיילינג ( או הום סטייל ).

עיצוב פנים כולל בדרך כלל את כל המרכיבים “הפיזיים” של הבית, עיצוב המעטפת של הבית. המבנה, חלוקת החללים בתוך הבית, אינסטלציה, חשמל, תכנון מיקומי תאורה, שיפוץ חדרי אמבטיות ושירותים.

כשמדובר על הום סטיילינג, אנחנו מתכוונים לכל מה שקורה אחרי שהמבנה, חלוקת החלל והקירות כבר קיימים וכעת מגיע שלב ההלבשה של הבית.

הלבשת הבית מורכבת מבחירת צבעים וטפטים לקירות, בחירת הריהוט, יצירת נגרות בהזמנה, וילונות לחלונות הבית, תמונות, שטיחים, כריות, וכל הפריטים הדקורטיביים.

הום סטייל לפינת אוכל במרכז

פינת אוכל לפני המהפך

הום סטייל לפינת אוכל

פינת אוכל אחרי המהפך

בתוך תהליך ההום סטיילינג אנחנו נדרשים לקבל עשרות החלטות (גדולות וקטנות) ולעיתים, למי שזה הפעם הראשונה שלו, יכול להיות מאתגר.
בחירת פלטת צבעים, בחירת רהיטים, מיקום הרהיטים בבית, החלטה על הסגנון העיצובי, בחירת הספקים מהם נקנה את הריהוט והסטיילינג, עבודה מול הספקים, ניהול הפרוייקט והתקציב.

לא פעם גם יכולות להיות מחלוקות בין שני בני הזוג הגרים בבית. זה מכוון לסגנון מודרני נקי וזו אוהבת אקלקטי עם נטייה לרטרו עם הרבה פריטים.

איך מגשרים בין השניים?

עוד סיבה טובה לקחת מעצבת הום סטיילינג, שתדע להציע מגוון פתרונות כדי שבעלי הבית יאהבו את הבית המעוצב וירגישו שהבית תפור למידתם.

הום סטייל הוא תהליך קצר יחסית ויכול להסתיים בחודשיים שלושה מיום הפגישה הראשונית.

כמובן שאם אתם יודעים לקבל החלטות בצורה מהירה ויעילה, העניינים יכולים רק להתקדם בצורה טובה ואפילו מהנה.

בסופו של התהליך תראו את המוצר השלם: הבית המעוצב שלכם, כל חלל מדוגם ומטופל בהתאם לסגנון העיצובי שהגדרנו ביחד, כל התמונה השלמה…

תוכלו לראות בתיק העבודות שלנו עשרות בתים שעברו מהפך הום סטייל ששינה לחלוטין את הבית.
בכל בית זרמנו עם הלקוחות המיוחדים שלנו, ולכל זוג התאמנו סגנון עיצובי מיוחד משלו, התואם את השקפת עולמו, את האהבות שלו וההעדפות שלו.
לכל לקוח התאמנו את הספקים המיוחדים שלו, בעזרתם בנינו קונספט עיצובי מיוחד ושלם.

בקרוב אצלכם!

 

[ssba]