מעצבת פנים

מעצבת פנים – איך בוחרים נכון?

כל מי שעבר בית, קנה דירה חדשה או גר הרבה שנים באותו הבית, מכיר את הצורך לעצב את הבית – זה השלב בו מחפשים מעצבת פנים או הום סטייליסטית שתעזור לכם לעשות את המהפך.

 

הבית לפני המהפך

מעצבת פנים במרכז הארץ

הבית אחרי המהפך

מעצבת פנים במרכז

הכל מתחיל בפגישת הכרות בה המעצבת ואתם יושבים יחד, מכירים זה את זו וזו את הבית. מעצבת טובה תדע להבין את הצרכים שלכם, תדע לשאול את השאלות הנכונות. להבין את אורח החיים שלכם. מעצבת פנים צריכה להבין את האהבות העיצוביות שלכם, את החלומות שלכם, ולכוון אתכם בתהליך של שיפוץ ועיצוב הבית שלכם מחדש.

בדרך כלל מעצבת טובה מגיעה עם תיק עבודות ומצגת השראה בה תוכלו יחד להגדיר את האהבות העיצוביות שלכם והסגנון העיצובי שאליו אתכם מכוונים.

כמובן שמכאן ועד תפירת עיצוב הבית הספציפי שלכם המרחק עוד גדול. ישנם רעיונות עיצוביים, אפשרויות תכנון מגוונות אותם תצטרכו יחד להחליט.

אנחנו מאמינות שעיצוב בית לא חייב להיות כאב ראש. המטרה היא לדעת ליהנות מתהליך עיצוב סביבת המגורים שלכם.

מעצבת פנים שיש לכם כימיה איתה היא התחלה טובה לתהליך שיכול להיות אפילו מהנה עבורכם.

עיצוב הבית יכול להכיל בתוכו אלמנטים של תכנון מחדש של הבית, בחירת חיפויים ומיקום תאורה ואינסטלציה מחדש, או להיות תהליך קל ומהיר יותר של הום סטיילינג הכולל צביעת קירות, פרקטים, החלטה על ריהוט ומיקומו, וילונות, שטיחים, ריהוט משלים, טפטים, תמונות ואקססורייז.

כשהבית שלנו מעוצב, החזרה הבית הופכת להיות יותר מהנה, כמו גם הלוגוסטיקה של הבית קלה יותר כשיש לכל דבר מקום אחסון. קל יותר לנקות ולתחזק את הבית, כך שגם החלק הפונקצונלי וגם החלק הרגשי מתמלא.

 

 

 

[ssba]