עיצוב הבית

הרבה אנשים שואלים אותנו מה ההבדל בנושא עיצוב הבית בין עיצוב פנים לבין הום סטיילינג.

עיצוב פנים הוא תחום התמחות באדריכלות, העוסק בתכנון ובשינוי חללים פנימיים בבתים ובמבנים שונים.
עיצוב פנים טומן בחובו אלמנטים רבים, שלכולם מכנה משותף אחד – עיצוב פנים החלל בצורה הטובה ביותר עבור הלקוח.
המטרה של מעצב הפנים היא ניצול אופטימלי של השטח תוך שילוב בין תכנון טכני של השינויים הנדרשים במבנה מבחינת אינסטלציה, תקרות, תאורה, חשמל, אקוסטיקה ועוד.
‘לאחר התכנון, מעצב הפנים מוציא את כל התכניות הרלוונטיות לפרויקט, כדוגמת תכנית הריסה,בנייה,חשמל וכו’.

הום סטיילינג הוא תחום המכונה גם “הלבשת הבית”. הום סטיילינג הוא בעצם מתיחת פנים לחלל הבית היוצר עיצוב חדש, מרענן ומעניין. הום סטיילינג לא דורש שינוי במבנה הקירות הפנימיים. הום סטיילינג מתרכז בעיקר בתכולת החלל מצבעי הקירות, חיפויים, טפטים, פרקטים, בחירת תאורה, ריהוט, תמונות, וילונות ודקורציה.

ישנם מעצבי פנים שבעת תכנון הדירה או הבית מגיעים לשלבים התחלתיים של הום סטיילינג כמו צבעי קירות, נגרות וריהוט, אבל רבים המקרים שהבית נשאר “חשוף” גם בשל מגבלות תקציביות בעת קנייה או שיפוץ בית, כשכל התקציב הולך לבניית קירות, לחיפויים ולכלים הסניטריים.
הרבה פעמים מתלווה לסיום התהליך תחושת התסכול, כי הלקוח השקיע הרבה כסף בבית אבל לא קיבל את התוצאה הרצויה: עדיין שרשרת הנורה חשופה ללא תאורה דקורטיבית, הבית צבוע בצבע לבן-סיד, אין עדיין חשיבה על ריהוט ודקורציה, וההרגשה היא של בית “ערום”.

כאן נכנס בעצם תחום ההום טיילינג, שלוקח חלל מוגדר גם שלא עבר עיצוב פנים, ו”מלביש” אותו מחדש. לאחר הבנת צרכי הלקוח מבחינת פונקציונליות נדרשת, תכונות, רצונות ואהבות של בני הבית, מתחילים בתכנון, שצריך להיות מותאם גם לתקציב.
אנחנו מתחילות במסגרת החלל, צבעי הקירות, החיפויים (פרקט, טפטים), הנגרות, ממשיכות בבחירת הריהוט (ספה, כורסאות, הדום, פוף, שולחן אוכל וכיסאות, שולחן סלוני או שולחן צד), טקסטיל (וילונות ושטיחים, כריות לספות), תאורה (תאורת תקרה, תאורה עומדת, תאורת אוירה על קיר ועוד) ודקורציה לקירות (מדפים, תמונות, פוסטרים או יצירות אומנות וחפצים לקישוט.

הום סטיילינג לבית הוא תהליך של עיצוב הבית שעושה מהפך בחיים של אנשים, מהפך עיצובי שגורר שדרוג באיכות החיים, בזמן יחסית קצר עם תמורה גבוהה להשקעה.

לפני

עיצוב הבית בקרית אונו

אחרי

עיצוב הבית בקרית אונו

 

לגלריית התמונות שלנו, בה תמצאו עבודות הום סטיילינג לבית בעיצובנו, לחצו על הלינק הבא

https://www.roomstyling.co.il/%D7%92%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA/