הום סטיילינג

בואו נדבר קצת על הום סטיילינג…

האם אתם מרגישים שבבית שלכם כבר אין תחושה של “בית”? שמשהו חסר? אולי חסרה  “נשמה” בסלון, או בחדרי השינה, אולי צריך לרענן, לחדש, לארגן מחדש, לשנות?
בעצם המקום אולי הכי יקר לליבכם, הכי פרטי ומשמעותי בחייכם, זה שמקבל את פניכם וזה שמגונן עליכם כבר  לא מעורר השראה ושמחה בליבכם?

כשלקוחות שלנו מזמינים אותנו לבצע הום סטיילינג לבית שלהם, לעיתים התחושות שהם מתארים הן חוסר ריגוש ועייפות מהקיים. הם חיים שנים רבות עם התחושות הללו, כי למי יש זמן, אנרגיות או את הנגיעה העיצובית לשדרג את הבית ולהוציא לפועל את החלומות. אכן תהליכים שיכולים להיות ארוכים, מלאי התלבטויות, עם חוסר הסכמה בין בני זוג וחוסר ידיעה מהיכן בכלל להתחיל לטפל, ואיך להיות בטוח שייצא מכל התהליך הזה משהו הרמוני, מסוגנן ולטעמי…

בשלב הזה בדיוק אנחנו נכנסות.

הום סטיילינג לבית שלכם

עיצוב פנים, מתייחס לתכנון מעטפת הקירות, האינסטלציה, תכנון מיקומי התאורה.
הום סטיילינג לעומתו הוא תהליך יותר קליל, הוא מתייחס להלבשת פנים החלל עצמו, ואינו מחייב שיפוץ גדול או תזוזה של נקודות תאורה אם אין צורך.
הום סטיילינג הוא תהליך המורכב מקומפוזיציה של פרטים רבים, המצטרפים לתמונה אחת שלמה והרמונית, והופכים כל חלל לנעים, מזמין, רגוע ויעיל.

תהליך הום סטיילינג מתחיל בהבנת הצרכים והרצונות של האנשים הגרים בבית, וממשיך בתכנון כל חלל, ליווי בקניית הפריטים ובהתאמתם, עד למיקומם הנכון.
ממשיכים בטיפול מינימלי במעטפת החלל: בקירות, בתקרה וברצפה, על מנת שהבסיס לכל שינוי יהיה תקין ומשובח. הקירות מקבלים חידוש וריענון בעזרת צביעתם, הדבקת טפט עליהם או כל גימור אחר שנבחר.

בהמשך נבחר הריהוט המתאים, שיכול לשלב חדש וישן. ניתן לבחור רהיטים “שווים” הקיימים בבית, ולשפץ/לרפד/לרענן אותם, כך שיתאימו למראה החדש.
אחר כך מגיע תורם של הטכסטיל לבית (וילונות, כריות, שטיחים), התאורה האידיאלית לאירוח ולקריאה, וכל אביזרי הנוי שמוסיפים את הטאצ’ האחרון.

בתים יפים

תהליך הום סטיילינג מתאים לטיפול בכל חדרי הבית, בעת מעבר לדירה חדשה, בעת מכירה של דירה ורצון להשביח אותה ע”מ להרוויח עליה יותר, וביצירת סביבת עבודה נעימה ומסוגננת במקום העבודה.

נשמח להיות שותפות לשדרוג הסביבה שלכם.

לגלריית העבודות שלנו,  לחצו על הלינק הבא

https://www.roomstyling.co.il/%D7%92%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA/