עיצוב סלון

אז בואו נתחיל לדבר על עיצוב סלון.

הסלון שלכם הוא החדר המרכזי בבית. לא סתם הוא נקרא: LIVING ROOM

 

הום סטיילינג לסלון נועז

 

 עיצוב סלון ישדרג את כל מרכז חיי הבית והמשפחה: צפייה בטלוויזיה, שכיבה על הספה עם העיתון, הכנת שיעורים עם הילדים, שיחה עם הילדים או בן הזוג.

עיצוב סלון הוא בדרך כלל בראש סדרי העדיפות אצלנו בבית, כי הוא המקום המרכזי אליו אנחנו בדרך כלל  מגיעים, מיד לאחר הכניסה לבית. סלון מעוצב ונעים יעניק לנו אווירה טובה לבית, ייתן סביבה נעימה ושקטה לאחר יום עבודה ארוך, ויהפוך כל אירוח לחוויה.

עיצוב הסלון כולל בתוכו מרכיבים שונים: תחילה מיקום הרהיטים: לפעמים שינוי זווית של ספה או מיקום טלוויזיה יכול לעשות את כל ההבדל.

מהפך הום סטיילינג יכול להיות תהליך קצר שמשנה לגמרי את עיצוב הסלון שלכם עיצוב בית בדרך כלל מקדיש זמן ומשאבים רבים לחלל המרכזי, הסלון.

עיצוב סלון מתחיל קודם כל מפינוי חפצים מיותרים ולא אהובים שמעמיסים על הבית ובעיקר עליכם. אל תהססו להפרד ממה שלא עושה לכם טוב, ולשפץ או לשדרג פריטים שאתם אוהבים או יקרים לליבכם.

 

לא תאמינו מה תהליך עיצוב הבית יכול לעשות לחיים שלכם, לזרימה בבית, למערכות היחסים.

עיצוב סלון גדול או עיצוב סלון קטן, האתגרים אולי שונים אבל נדרשת חשיבה ותכנון בכל מקרה.

אל תוותרו על עיצוב סביבת המגורים שלכם. מחקרים מראים שסביבת המגורים משפיעה על כל רובד בחיים שלנו. שמענו סיפורים על ילד שלא הסכים להזמין חברים הבית, ולאחר עיצוב הבית והחדר הפרטי שלו, פתאום הכל השתנה.

הסלון הוא החדר המרכזי שאיתו אפר להתחיל את התליך העיצוב, והוא ייתן לכם מרץ להמשיך ולהגיע גם לחדרים האחרים…

 

עיצוב הסלון – שיהיה בהצלחה!

 

[ssba]