עיצוב בתים

עיצוב בתים כבר הפך להיות משהו טריוויאלי, שמדברים עליו בשגרה.

אין היום כמעט מישהו שיכול לדמיין לבנות את ביתו ללא מעצבת פנים.

אבל מה לגבי הסטיילינג? גם בתחום ההום סטיילינג אפשר לומר שיש שינוי מבורך.

אנשים רבים מבינים שגם לקנות ריהוט, תאורה, לבחור צבעים, טפטים, ווילונות ואקססורייז זה בעצם לא כל כך פשוט. כלומר ממש לא בעיה לקנות את כל פרטי עיצוב בתים ודירות אבל השאלה הגדולה היא: האם זה עובד? האם כל האלמנטים מצטרפים לתמונה אחת שלמה הרמונית?

 

עיצוב בתים במרכז הארץ

תחום עיצוב בתים מורכב בעצם משני חלקים: החלק העוסק בתכנון הבית ובכל המערכות הפנימיות שלו: חלוקת המבנה, תכנון החדרים ובהם מיקומי נקודות החשמל, האינסטלציה בחדרים הרטובים ותכנון המטבח.

לפי הסטטיסטיקה שלנו, פעם בחמש-שבע שנים, הבית שלנו זקוק לרענון רציני, כזה שמשלב הום סטיילינג עם מעצבת פנים או הום סטייליסטית.

בתהליך כזה נצבע את הבית מחדש, נדביק טפט במקומות הרצויים, נתקין גופי תאורה, נתלה וילונות ואפילו נחליף את הריהוט הקיים לריהוט חדש, או מחודש. זה תהליך לא ארוך, הלוקח כחודשים שלושה. אם את מקבלת החלטות מהירה , אולי אפילו פחות. תוכלו לקבל השראה במגוון אתרים של עיצוב בתים המדגימים עיצוב בתים קטנים או גדולים, במגוון סגנונות עיצוביים.

אנשים מספרים לנו שעיצוב הבית לא רק גרם להם לאסתטיקה וסטייל בבית, אלא גרם להם להרגיש טוב עם עצמם. פינוי החפצים המיותרים והסדר החדש עם מקומות האחסון הנכונים עשו להם טוב. הרצון לארח גדל. הרצון לטפח את הבית, לקנות פרחים או עציץ חדש.

 

עיצוב בתים יפים במרכז הארץ

עיצוב בתים הוא קריטי גם לפני מכירת בית, המונח הום סטייג’ינג מדבר על הוספת סטייל לבית לפני מכירה, כי כולנו יודעים שאנחנו קונים על העיניים…

אז מתי זה זמן טוב להתחיל בעיצוב הבית? חגי ראש השנה והמיוחד פסח ידועים כחגים שמעלים לנו את הצורך בהתחדשות אבל בעצם כל יום בשנה הוא יום טוב להתחיל את עיצוב הבית שלכם. ההמלצה שלנו: אל תחכו עם ההחלטה, רוב הלקוחות שלנו מצטערים על כל רגע שהם חיכו להתחיל לתהליך עיצוב הבית שלהם.

עיצוב בתים יעשה לכם שינוי בבית. כן תנסו את זה בבית!!

 

[ssba]